









Od marca 2003 roku przy ulicy Stanisława Lenartowicza 7 w Andrychowie funkcjonuje Biuro rachunkowe Ewa Pilarska, świadcząc wszechstronne usługi w zakresie rachunkowości i księgowości. Firma stanowi zaufane wsparcie finansowe dla przedsiębiorstw, kładąc nacisk na indywidualne podejście oraz dostosowanie usług do specyficznych oczekiwań każdego klienta.
Głównym wyróżnikiem tej działalności jest precyzyjna personalizacja oferty pod potrzeby danej firmy, ze szczególnym uwzględnieniem rzetelności, profesjonalizmu oraz nieustannego poszerzania kompetencji zespołu. Pozwala to na utrzymanie pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i zapewnienie wysokiej jakości realizowanych usług, co sprzyja budowaniu trwałych relacji opartych na zaufaniu.
Zakres usług Biura rachunkowego Ewy Pilarskiej obejmuje zarówno pełną, jak i uproszczoną księgowość, rejestrację spółek, doradztwo podatkowe oraz finansowe, jak również obsługę spraw kadrowych. Rozległe doświadczenie w pracy z firmami o różnorodnej strukturze prawnej i branżowej umożliwia efektywną obsługę finansową zarówno mniejszych, jak i dużych przedsiębiorstw.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 9 | 5.0 / 5 |